کلاس آشپزی حضوری فشرده

کلاس آشپزی حضوری فشرده

نام دیگر دوره های آشپزی حضوری فشرده را ورکشاپ حضوری آشپزی می گذاریم. اولین دغدغه ما در کلاس‌های آشپزی، کیفیت برگزاری و طی شدن روند اصولی آموزش است.
دوره های آموزش آشپزی فشرده یا ورکشاپ‌های حضوری آرسس شف، یک انتخاب برای کسانی است که می‌خواهند آشپزی را متمرکز و با خروجی مناسب یاد بگیرند.

دوره‌های حضوری

دوره حضوری آشپزی عمومی

دوره حضوری آشپزی عمومی

آموزش غذاهای اصیل ایرانی به روش رستورانی
دوره حضوری ملل

دوره حضوری ملل

دوره آموزش غذاهای 8 کشور مطرح آشپزی
دوره‌ حضوری فست فود

دوره‌ حضوری فست فود

دوره آموزش پیتزا، برگر، ساندویچ و سوخاری
دوره‌های حضوری خاص

دوره‌های حضوری خاص

ورکشاپ‌های استیک، کباب، سوشی و ...
آموزش کامل بیکری و پاستری

دوره‌های حضوری نان و شیرینی

آموزش کامل بیکری و پاستری
دوره حضوری کافی شاپ

دوره حضوری کافی شاپ

دوره‌های آموزش حضوری فشرده باریستا

ورکشاپ حضوری آشپزی

آرسس شف با تجربه برگزاری دوره شف شو، فرهنگ آشپزی حضوری حرفه ای را در ایران باب کرد. جایی که باید 3 ماه زمان بگذارید و تمرین کنید تا چیزی یاد بگیرید. اما شاید بعضی از ما می خواهیم آشپزی را یاد بگیریم مدرک معتبری برای آموزش‌هایمان دریافت کنیم و در عین حال زمان زیادی در زندگی خود نداریم.

ورکشاپ یا دوره فشرده حضوری آشپزی، بهترین رویداد برای افرادی است که می‌خواهند در محیط یک آشپزخانه مجهز پخت غذا را با کیفیت بالا آموزش ببینند اما از طرفی وقت زیادی در روزمره خود ندارند

اگر شما در رستوران کار می‌کنید و به دنبال بروزرسانی منوی غذای خود هستید، می‌توانید با صرف فقط چهار روز از زمان خود به آموزش آشپزی، تنوع جدیدی از منو و غذاها را در آرسس شف بیاموزید، و منوی خود را ارتقا دهید

با حضور در هر دوره ها و ورکشاپ های آرسس مدرک بین المللی تخصصی دریافت می‌کنید. این مدارک از طرف TCA ترکیه و سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و هتلداری ایران اعطا می شود و تحت لیسانس موسسه CTH انگلستان است.