کلاس آشپزی حضوری

کلاس آشپزی حضوری

آموزشگاه آشپزی آرسس یکی از مجهزترین آموزشگاه‌های آشپزی در ایران است. شما می‌توانید در کلاس‌ آشپزی آرسس شف، با به کار گیری مواد غذایی با کیفیت‌، مجهزترین آشپزخانه و بهترین امکانات آشپزی و با تجربه ترین اساتید، آموزش آشپزی بی مثالی را تجربه کنید.

دوره شف شو The chef sho

تنها دوره آموزش الفبای آشپزی حرفه‌ای در ایران

دوره شف شو

3 ماه آموزش آشپزی به صورت حرفه‌ای

دوره شف شو، مشابه دوره بیسیک کوزین مدرسه آشپزی كوردن بلو است. در اين دوره، شما الفباي آشپزی حرفه‌ای را قدم به قدم می‌آموزید و مدرک بین المللی و تضمین کار آشپزی را دریافت می‌کنید.

این دوره تکنیکال و پرکتیکال است. یعنی: تکنیک‌های آشپزی حرفه‌ای را می‌آموزید و به صورت عملی در پخت آیتم‌های کلاس مشارکت دارید.

آموزش حرفه‌ای

عملی و تکنیک محور

مدرک معتبر

قابل ترجمه و بین المللی

تضمین اشتغال

مهارت آموزی کامل

دوره‌های حضوری

دوره حضوری آشپزی عمومی

دوره حضوری آشپزی عمومی

آموزش غذاهای اصیل ایرانی به روش رستورانی
دوره حضوری ملل

دوره حضوری ملل

دوره آموزش غذاهای 8 کشور مطرح آشپزی
دوره‌ حضوری فست فود

دوره‌ حضوری فست فود

دوره آموزش پیتزا، برگر، ساندویچ و سوخاری
دوره‌های حضوری خاص

دوره‌های حضوری خاص

ورکشاپ‌های استیک، کباب، سوشی و ...
آموزش کامل بیکری و پاستری

دوره‌های حضوری نان و شیرینی

آموزش کامل بیکری و پاستری
دوره حضوری کافی شاپ

دوره حضوری کافی شاپ

دوره‌های آموزش حضوری فشرده باریستا

دوره حضوری آموزش آشپزی

وقتی از آموزش آشپزی صحبت می‌کنیم، نمی‌توانیم از حضوری بودن آن چشم پوشی کنیم. می‌توانیم با دیدن دستور پخت‌ها در اینترنت به آشپزی بیشتر علاقمند شویم، با گذراندن دوره‌های آنلاین آشپزی در آستانه تبدیل شدن به یک آشپز خوب قرار بگیریم، اما تا زمانی که در کنار یک شف نایستیم و او را از نزدیک نبینیم، دستانمان را برای اصلاح تکنیک چاقو هدایت نکند و از قوانین حاکم در یک آشپزخانه بی خبر باشیم نمی‌توانیم ادعا کنیم که آشپزی را واقعا آموخته‌ایم

آرسس‌شف بهترین بستر را برای شما فراهم کرده است تا آشپزی را به صورت کلاس حضوری آشپزی با بهترین کیفیت آموزشی تجربه کنید. دوره‌های حضوری آشپزی آرسس یکی از بهترین سیلابس‌های آموزش‌ حضوری آشپزی در ایران است که به همراه ارائه معتبر ترین مدارک داخلی و بین‌المللی آشپزی برگزار می‌شود