کلاس آشپزی

کلاس آشپزی

در کلاس‌ های آموزش آشپزی آرسس شف، آشپزی با سیلابس معتبر تدریس می‌شود. کلاس آشپزی آرسس شف مکانی با تجهیزات مناسب و اساتید با کیفیت آموزشی بالا است. آموزشگاه آشپزی آرسس شف مدارک معتبر آشپزی CTH انگلستان، موسسه TCA ترکیه و وزارت گردشگری ایران را ارائه می‌دهد که برای اشتغال به کار تضمینی جهت کار در ایران یا مهاجرت یک گزینه عالی است.

دوره شف شو The chef sho

تنها دوره آموزش الفبای آشپزی حرفه‌ای در ایران

دوره شف شو

3 ماه آموزش آشپزی به صورت حرفه‌ای

دوره شف شو، مشابه دوره بیسیک کوزین مدرسه آشپزی كوردن بلو است. در اين دوره، شما الفباي آشپزی حرفه‌ای را قدم به قدم می‌آموزید و مدرک بین المللی و تضمین کار آشپزی را دریافت می‌کنید.

این دوره تکنیکال و پرکتیکال است. یعنی: تکنیک‌های آشپزی حرفه‌ای را می‌آموزید و به صورت عملی در پخت آیتم‌های کلاس مشارکت دارید.

آموزش حرفه‌ای

عملی و تکنیک محور

مدرک معتبر

قابل ترجمه و بین المللی

تضمین اشتغال

مهارت آموزی کامل

دوره‌های حضوری

دوره حضوری آشپزی عمومی

دوره حضوری آشپزی عمومی

آموزش غذاهای اصیل ایرانی به روش رستورانی
دوره حضوری ملل

دوره حضوری ملل

دوره آموزش غذاهای 8 کشور مطرح آشپزی
دوره‌ حضوری فست فود

دوره‌ حضوری فست فود

دوره آموزش پیتزا، برگر، ساندویچ و سوخاری
دوره‌های حضوری خاص

دوره‌های حضوری خاص

ورکشاپ‌های استیک، کباب، سوشی و ...
آموزش کامل بیکری و پاستری

دوره‌های حضوری نان و شیرینی

آموزش کامل بیکری و پاستری
دوره حضوری کافی شاپ

دوره حضوری کافی شاپ

دوره‌های آموزش حضوری فشرده باریستا

دوره‌های آموزش آشپزی آنلاین

آموزش آشپزی

ماموریت آرسس شف آموزش فرهنگ آموزش آشپزی حرفه‌ای در ایران است. وقتی از آموزش آشپزی صحبت می‌کنیم، در واقع از دو واژه آموزش و آشپزی سخن می‌گوییم؛ آموزش دادن علاقه ما و آشپزی حرفه ما است. ما معتقدیم آشپزی یک هنر است، باید با دقت و عشق به آن پرداخت

بهترین‌های خودمان را بکار می‌بریم تا آموزش آشپزی را به حرفه‌ای ترین شکل ممکن به شما منتقل کنیم. ما آشپزی را به پنج شیوه آموزش می‌دهیم.
آموزش آشپزی رایگان  و انتشار ، کلاس های حضوری آشپزی، دوره‌های آنلاین آشپزی دستور پخت در شبکه‌های اجتماعی، ورکشاپ‌های حضوری آشپزی و کتاب مرجع آموزش آشپزی تمامی آموزش‌های آشپزی آرسس را شامل می‌شوند.

دوره شف شو آرسس شف حرفه‌ای ترین دوره آموزش آشپزی در ایران است. سورس اصلی این دوره از بهترین آموزشگاه‌های جهان مانند کوردون بلو به اقتباس گرفته شده است شما پس از این دوره علاوه بر دریافت مدرک بین المللی آشپزی و پک چاقوی سرآشپز، به صورت تضمینی معرفی به کار در بهترین رستوران‌های کشور خواهید شد