کلاس آشپزی

کلاس آشپزی

کلاس آشپزی محیطی برای آموزش آشپزی آکادمیک و کسب تجربه عملی کار در یک آشپزخانه است. اگر در کلاس آشپزی سیلابس‌های معتبر جهانی تدریس شود مخاطبین بالاترین خروجی را دریافت می‌کنند. پس از گذراندن دوره های آشپزی آرسس شف امکان دریافت مدرک معتبر و بین المللی آشپزی را خواهید داشت.

دوره شف شو The chef sho

تنها دوره آموزش الفبای آشپزی حرفه‌ای در ایران

دوره شف شو

3 ماه آموزش آشپزی به صورت حرفه‌ای

شف شو تجربه یک حضور بین المللی آشپزی در ایران است. در دوره شف شو شما از 0 تا 100 آشپزی را می‌آموزید، سطوح آشپزی را از مبتدی تا پیشرفته طی می‌کنید و به علم و تکنیک روز آشپزی جهان مسلط می‌شوید.

آموزش حرفه‌ای

تکنیک محور و عملی

مدرک بین المللی

قابل ترجمه و معتبر

یادگیری تضمینی

تا سطح اشتغال به کار

دوره‌های حضوری آشپزی

دوره حضوری آشپزی عمومی

دوره حضوری آشپزی عمومی

آموزش غذاهای اصیل ایرانی به روش رستورانی
دوره حضوری ملل

دوره حضوری ملل

دوره آموزش غذاهای 8 کشور مطرح آشپزی
دوره‌ حضوری فست فود

دوره‌ حضوری فست فود

دوره آموزش پیتزا، برگر، ساندویچ و سوخاری
دوره‌های حضوری خاص

دوره‌های حضوری خاص

ورکشاپ‌های استیک، کباب، سوشی و ...
آموزش کامل بیکری و پاستری

دوره‌های حضوری نان و شیرینی

آموزش کامل بیکری و پاستری
دوره حضوری کافی شاپ

دوره حضوری کافی شاپ

دوره‌های آموزش حضوری باریستا

کلاس آشپزی

تخصص آرسس، آموزش آشپزی حرفه‌ای است. وقتی از کلاس آشپزی صحبت می‌کنیم، باید از کلاس و آشپزی صحبت کنیم؛ نشانه یک کلاس خوب، آموزش حرفه ای و کاربردی است. و برای یادگیری آشپزی به علاقه زیاد نیاز دارید. آشپزی شغل آسانی نیست، ولی زیبایی‌های آن می‌تواند یک عاشق آشپزی را در کلاس‌های آشپزی موفق کند.

ما در این سال‌ها خلا آموزش آشپزی حرفه‌ای را در کشور ایران احساس کرده‌ایم. برای ارتقای سطح کلاس آشپزی در ایران، این علم و هنر را به پنج شیوه آموزش می‌دهیم.
آموزش آشپزی رایگان، کلاس های حضوری آشپزی، دوره‌های آنلاین آشپزی، ورکشاپ‌های حضوری آشپزی و چاپ کتاب مرجع آموزش آشپزی. امیدواریم شما را در کلاس‌های آموزش آشپزی آرسس شف ببینیم :).

دوره شف شو آرسس شف، یک کلاس حرفه‌ای آموزش آشپزی در ایران است.  سیلابس این دوره از بهترین آموزشگاه آشپزی فرانسه، کوردون بلو به اقتباس گرفته شده است. اگر می‌خواهید یک شف حرفه‌ای باشید و شغل آشپزی را در ایران یا خارج از کشور به صورت حرفه‌ای دنبال کنید، قطعا کلاس آموزش آشپزی شف شو مناسب شما است.