شغل آشپزی

3 مدرک آشپزی بین‌المللی و معتبر در ایران

گرفتن مدرک آشپزی یکی از دغدغه های اصلی افرادی است که برای یادگیری آشپزی حرفه ای به آموزشگاه های آشپزی و مدرسه های آشپزی مراجعه می کنند. امروز می خواهیم سه مدرک قابل ترجمه و دارای اعتبار بین المللی را که می توانید در ایران دریافت کنید معرفی کنیم.

مهم‌ترین نکات

  • مدرک بین اللملی آشپزی آرسس شف
  • مدرک TCA ترکیه
  • مدرک CTH انگلستان
  • با شرکت در کلاس‌های آرسس شف مدرک معتبر بگیرید
3 مدرک آشپزی بین‌المللی و معتبر در ایران

گرفتن مدرک بین‌المللی آشپزی برای آشپزان جز یکی از اهداف است، زیرا با استفاده از این مدرک می‌توانند در رستوران‌هایی با سطح بین‌المللی استخدام شوند و یا در طی مراحلی که منجر می‌شود تا مدرک بین‌المللی بگیرند مقدار قابل توجهی رشد کنند. حال ساید برای شما سوال شود که در ایران چه مدارک بین‌المللی می‌توان گرفت؟ در این نوشته از سایت آرسس شف قصد داریم تا به بررسی موضوع معرفی 3 مدرک معتبر بین‌المللی آشپزی  که در ایران می‌توانید بگیرید بپردازیم و اطلاعاتی را به شما بدهیم.

امیدواریم مطالب بیان شده در ادامه این نوشته برای شما مفید باشد و از آنها بهره ببرید. یکی از مدارک معتبر بین‌المللی در ایران مدرک وزارت گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی ایران است.

برخی از مجموعه‌های خصوصی نظیر آرسس شف نیز وجود دارند که با توجه به ارتباطات بین‌المللی خود با برخی از کشور‌ها و برخی از مجموعه‌های آموزش آشپزی در آنها می‌توانند بعد از به پایان رسیدن دوره‌های آموزشی خود به دانشجویان خود مدرک بین‌المللی معتبر اعطا کنند.

در ادامه این نوشته با جزییات بیشتر به بررسی عنوان معرفی 3 مدرک معتبر بین‌المللی آشپزی  که در ایران می‌توانید بگیرید خواهیم پرداخت. اگر علاقه‌مند به شغل آشپزی هستید می‌توانید در سایت آرسس شف کامل‌ترین مجموعه مقالات شغل آشپزی را دریافت کنید.

مدرک بین‌المللی آشپزی میراث فرهنگی و گردشگری ایران

یکی از رسمی ترین و معتبر ترین مدارک آموزش آشپزی بین‌المللی در ایران، مدرک بین‌المللی آشپزی میراث فرهنگی و گردشگری ایران است. این سازمان این قابلیت را به برخی از مجموعه‌های خصوصی که در زمینه آموزش آشپزی فعال هستند نیز داده است تا به صورت جایگزین این سازمان به اعطای گواهینامه بین‌المللی بپردازند، البته هر مجموعه‌ای چنین قابلیتی ندارد و مجموعه‌هایی این قابلیت را دارند که مورد تایید وزارت گردشگری کل کشور باشند.

مدرک TCA ترکیه

یکی از مراکز آموزش آشپزی بین‌المللی شناخته شده که در کشور ترکیه واقع شده است و تحت تایید وزارت علوم این کشور است. مجموعه آرسس شف با ارتباطاتی که با این مجموعه دارد تحت تایید این مجموعه است و با مجموعه TCA ترکیه در ارتباط تجاری است.

مدرک CTH انگلستان

CTH انگلستان مرجع خدمات توریسم و هاسیپیالیتی در اروپا است و مجموعه آرسس شف نیز از این مجموعه دارای تأییدیه است. همانطور که مشاهده می‌کنید مجموعه آرسس شف با ارتباطات خود با مجموعه‌های مورد تایید در سطح بین‌المللی قصد دارد تا تایید این مجموعه‌ها را برای مجموعه خود بگیرد و در نتیجه مدارک مجموعه آرسس شف در سطح بین‌المللی مورد تایید خواهد بود. این مورد برای دانشجویان این مجموعه نیز بسیار مفید خواهد بود.

با شرکت در کلاس‌های آرسس شف مدرک معتبر بگیرید

شما می‌توانید با شرکت در انواع دوره‌های مجازی و حضوری مجموعه آرسس شف از این مجموعه که مورد تایید مجموعه‌های بین‌المللی نظیر TCA ترکیه و CTH انگلیس است مدرک معتبر بین‌المللی بگیرید. مجموعه آرسس شف از طرف مراجع رسمی کشوری نظیر وزارت گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی نیز دارای تاییدیه‌ها و جوایزی است و به عنوان یک مجموعه سرآمد در زمینه آموزش آشپزی در کشور به حساب می‌آید.

نتیجه گیری

در این نوشته از سایت آرسس شف به بررسی موضوع معرفی 3 مدرک معتبر بین‌المللی آشپزی  که در ایران می‌توانید بگیرید پرداختیم و پی بردیم که شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های مجازی و حضوری مجموعه آرسس شف به کسب مدرک بین‌المللی معتبر مفتخر شوید. امیدواریم مطالب بیان شده برای شما مفید بوده باشد و از آن‌ها در جهت کسب مدرک معتبر بین اللملی آشپزی بهره ببرید.

دوره شف شو

برای تبدیل شدن به یک آشپز حرفه‌ای، اول باید الفبای آشپزی حرفه‌ای را به صورت کامل آموزش ببینید و سپس آیتم‌های بیسیک آشپزی را بیاموزید. دوره شف شو تنها دوره ای است که می‌توانید با آن هر سه مدرک TCA و CTH و گردشگری را دریافت کنید.

دوره شف شو

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید

درباره ما

تیم تحریریه آرسس شف

این مقاله به کوشش تیم تحریریه آرسس‌شف تولید شده است. تیم تحریریه آرسس شف تلاش می‌کند محتوای آشپزی حرفه‌ای را برای فارسی زبانان منتشر کند.

درباره ما بیشتر بدانید

0 دیدگاه

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید