شغل آشپزی

نحوه گرفتن مدرک بین‌المللی آشپزی چیست، چگونه مدرک بین‌المللی آشپزی بگیریم؟

چگونه مدرک بین‌المللی آشپزی بگیریم؟ نحوه گرفتن مدرک بین المللی آشپزی چگونه است؟ باید همیشه بدانیم که وجود مدرک های بین المللی می تواند برای ما بسیار مفید باشد، در این مقاله راجب چگونه مدرک آشپزی بگیریم صحبت می شود.

مهم‌ترین نکات

  • برای گرفتن مدرک بین المللی آشپزی چه‌کار کنیم؟
  • صدور مدرک بین‌المللی آشپزی
  • شرکت در آزمون‌ها و امتحانات
  • دریافت مدرک بین‌المللی آشپزی
نحوه گرفتن مدرک بین‌المللی آشپزی چیست، چگونه مدرک بین‌المللی آشپزی بگیریم؟

یکی از سؤالاتی که برای علاقه‌مندان به دنیای آشپزی و کسانی که به فکر فعالیت‌های بین المللی هستند پیش میاید این است که نحوه گرفتن مدرک بین المللی آشپزی چیست؟ چگونه مدرک بین المللی آشپزی بگیریم؟ چه مسیری برای دریافت مدرک بین المللی آشپزی باید طی کرد؟

برای کسب مدرک بین المللی آشپزی چه‌کار کنیم؟

برای کسب مدرک بین المللی آشپزی به‌صورت کلی باید 4 مرحله را طی کنید که در ادامه با هرکدام از این چهار مورد بیشتر آشنا خواهیم شد. این 4 مرحله عبارت‌اند از:

  1. انتخاب یک مجموعه که قادر به صدور مدرک بین‌المللی آشپزی است.
  2. انتخاب دوره آشپزی بر اساس علاقه‌ای که دارید.
  3. شرکت در آزمون‌ها و امتحانات.
  4. دریافت مدرک بین‌المللی آشپزی.

انتخاب یک مجموعه که قادر به صدور مدرک بین‌المللی آشپزی است

مجموعه‌هایی در ایران وجود دارند که در زمینه آموزش آشپزی فعالیت دارند و توان صدور مدرک بین‌المللی آشپزی را نیز دارا هستند.

مجموعه آرسس شف یک مدرسه صاحب نام آشپزی در ایران است که در سال 1401 به عنوان بهترین آموزشگاه آشپزی ایران توسط وزارت گردشگری انتخاب شد. آرسس با توجه‌ به ارتباطات بین‌المللی که دارد می‌تواند پس از شرکت در دوره‌های آموزشی مدرک بین‌المللی میراث‌فرهنگی، CTH انگلیس، TCA ترکیه را برای شما صادر کند. این مدارک دارای اعتبار بین المللی هستند و شما می‌توانید با آن‌ها به‌راحتی برای شاغل شدن در مجموعه‌های بین‌المللی اقدام کنید.

انتخاب دوره بر اساس علاقه‌ای که دارید

برای انتخاب دوره های آشپزی دست شما بین گزینه‌های متنوع باز است. در آرسس شف شما هم می‌توانید در کلاس آشپزی حضوری ثبت نام کنید، و هم در کلاس‌آنلاین آشپزی، شما می‌توانید از شرکت در یک ورکشاپ دو روزه، مشاهده ویدیوهای یک دوره چند ساعته آنلاین آشپزی تا شرکت در دوره شف شو که 3 ماه آموزش آشپزی کامل به شما ارائه می‌دهد یک گزینه را انتخاب کنید. با هر انتخابی، در پایان شما از مجموعه آرسس شف یک آموزش کامل در زمینه آشپزی را تجربه می‌کنید و در پایان هر دوره مدرک بین المللی آشپزی دریافت کنید.

لیستی از کلاس‌ آشپزی با مدرک بین المللی

کلاس های حضوری آشپزی با مدرک بین المللی

دوره آنلاین آشپزی با امکان مدرک بین المللی

شرکت در آزمون‌ها و امتحانات

پس از پایان کلاس‌ها و تمام شدن دوره آشپزی در آزمون عملی و کتبی شرکت کنید و در نهایت تأییدیه مدرک بین المللی آشپزی خود را دریافت کنید.

دریافت مدرک بین‌المللی آشپزی

پس از طی‌کردن کامل مراحل قبل منتظر ارسال مدرک مهر شده از طرف صادرکننده برای خود باشید.

نتیجه‌گیری

در این نوشته از بلاگ سایت آرسس شف به موضوع نحوه گرفتن مدرک بین المللی آشپزی چیست، چگونه مدرک بین‌المللی آشپزی بگیریم؟ پرداختیم و به‌صورت مرحله‌به‌مرحله پاسخ آن را برای شما شرح دادیم. مجموعه‌های زیادی در حال حاضر در کشور ادعا دارند که مدرک بین المللی آشپزی صادر می‌کنند؛ اما برخی از آنان صرفاً قصد کلاهبرداری دارند و با این حساب منطقی‌تر است که به سراغ مجموعه‌های شناخته شده‌ای نظیر آرسس شف برویم که در رزومه خود افتخارات رسمی و معتبر دارند.

امیدواریم که مطالب بیان شده برای شما مفید بوده باشد و با استفاده از آنها مدرک بین المللی آشپزی خود را دریافت کنید و مسیر رشد بهتری را پیش بگیرید. مجموعه آرسس شف برای شما آرزوی موفقیت دارد

دریافت مدرک بین المللی آشپزی در دوره شف شو

اگر شما علاقه بسیار زیادی برای گرفتن مدرک بین المللی آشپزی دارید و می خواهید با کمک مدارک مهاجرت کاری به خارج از کشور داشته باشید، بهترین انتخاب دوره شف شو با مدارک بین المللی است

دوره شف شو

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید

درباره ما

تیم تحریریه آرسس شف

این مقاله به کوشش تیم تحریریه آرسس‌شف تولید شده است. تیم تحریریه آرسس شف تلاش می‌کند محتوای آشپزی حرفه‌ای را برای فارسی زبانان منتشر کند.

درباره ما بیشتر بدانید

0 دیدگاه

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید